Aktualny ranking pożyczek ratalnych – pożyczki na raty w Czerwonej Skarbonce

ratalne pozyczkiKażdy, kto stoi przed koniecznością zaciągnięcia pożyczki, powinien przeanalizować różne oferty pożyczkowe. Pochopny wybór pożyczkodawcy może skutkować nieatrakcyjnymi warunkami umowy dla pożyczkobiorcy. Tymczasem tylko w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych skupionych jest obecnie ponad 40 pożyczkodawców, z których aż kilkanaście specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Poza tym na rynku pożyczkowym działa dużo więcej firm pożyczkowych. Chcąc zapoznać się z każdą ofertą, stracilibyśmy dużo czasu. Dlatego przed wypełnieniem wniosku, warto sprawdzić pożyczki na raty w Czerwonej Skarbonce. Czemu służy aktualny ranking pożyczek i jak z niego korzystać?

Czemu służy ranking pożyczek na raty?

Ofert pozabankowych pożyczek ratalnych nieustannie przybywa. Firmy pożyczkowe oferują, oprócz szybkich chwilówek z terminem spłaty do 30 dni, także pożyczki z ratalnym systemem spłaty. Warto wiedzieć, że nie każdy pożyczkodawca posiada w ofercie te dwa produkty finansowe. Z tego powodu należy wybrać odpowiednią firmę, której pożyczone pieniądze będzie można zwrócić w ratach. Aktualny ranking pożyczek na raty powie nam nie tylko, kto oferuje interesujący nas rodzaj pożyczki, ale także:

  • jaką minimalną i maksymalną kwotę pożyczki mamy szansę uzyskać przy pierwszej pożyczce,
  • jaki jest minimalny i maksymalny okres spłaty – może być liczony w miesiącach lub w dniach, np. 3 miesiące lub 90 dni,
  • jak szybko zostaną wypłacone pieniądze – należy wziąć pod uwagę również godziny pracy przedstawicieli danej firmy pożyczkowej,
  • ile kosztuje pożyczka.

Firmy pożyczkowe bardzo często dokonują zmian w ofertach. Wprowadzają promocje sezonowe, zmieniając koszty pożyczki. Ponadto podwyższają maksymalną kwotę, o którą można wnioskować lub wydłużają bądź skracają termin spłaty. Warto zatem śledzić ranking pożyczek, by nie przegapić korzystnej pożyczki ratalnej. 

Zestawienie ofert pożyczki na raty w Czerwonej Skarbonce

Oferty pożyczek z ratalnym system spłaty zebrane w zestawieniu prowadzonym przez portal Czerwona Skarbonka są aktualizowane na bieżąco. Czytelna i przejrzysta tabela zawiera dane o:

  • kwotach pożyczki,
  • terminie płatności,
  • koszcie zobowiązania,
  • czasie wypłaty pożyczki.

Istotne jest, że porównując pożyczki na raty w Czerwonej Skarbonce mamy podany koszt pożyczki wyliczony dla przykładowej kwoty. To duże ułatwienie, gdyż inne rankingi zawierają często wskaźnik RRSO, nadal niezrozumiały dla dużej części konsumentów. Twórcy rankingu w Czerwonej Skarbonce wskazują przykładową kwotę pożyczki i często wybierany termin spłaty, wyliczając koszt takiej pożyczki. Każdy konsument uzyskuje więc informację, ile pieniędzy będzie musiał oddać. Dysponując takimi danymi, na kalkulatorze można wyliczyć, ile będzie trzeba zapłacić pożyczkobiorcy za udzielenie pożyczki.

Jak skorzystać z wybranej pożyczki na raty w Czerwonej Skarbonce?

W tabeli z pożyczkami na raty znajduje się kilkanaście ofert. Pod nazwą pożyczkodawcy znajduje się odnośnik do opinii o nim. Po kliknięciu w niego zostaniemy przeniesieni na stronę, na której poznamy zalety i wady pożyczek na raty w danej firmie pożyczkowej, sposób wnioskowania o pożyczkę oraz wymagania pożyczkodawcy, które trzeba spełnić. Opinia serwisu Czerwona Skarbonka może być przydatna w podjęciu decyzji o wyborze pożyczki.

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *