Curve, czyli wszystkie karty bankowe w jednym miejscu

curveW dzisiejszym świecie ułatwianie życia na różne sposoby nie dziwi. Jeśli posiadasz różne karty debetowe czy kredytowe a chcesz bez przeszkód płacić za pomocą jednej i w dodatku na całym świecie, poznaj Curve.

Czym jest Curve?

Curve to sposób na wszystkie karty bankowe w jednym miejscu, a przechodząc to rzeczy to mobilny portfel umożliwiający zapisanie danych wszystkich kart płatniczych, jakie posiadamy, by móc z nich korzystać bez użycia fizycznej, pojedynczej karty. Z pomocą Curve możemy korzystać z kart:

  • debetowych, 
  • kredytowych, 
  • walutowych, 
  • prepaid (np. Revoult).

Ten mobilny portfel funkcjonuje w postaci aplikacji mobilnej i fizycznej karty Mastercard Corve Rewards. W aplikacji możemy zarządzać płatnościami i wskazywać, która z posiadanych kart a zostać obciążona daną płatnością. Curve ułatwia zakupy zagraniczne, gdyż nie dość, że przewalutowuje płatności po kursach międzybankowych do 500 funtów, to jeszcze zapewnia darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 200 funtów. Co więcej, dzięki Curve możemy zarabiać. Za skorzystanie z aplikacji oraz polecenie jej znajomym otrzymujemy bonus w kwocie 5 funtów. Podczas zagranicznych urlopów i innych wyjazdów możemy korzystać z Curve i płacić za zakupy w obcej walucie. Jeśli ich wartość nie przekroczy 500 funtów w skali miesiąca to Curve nie doliczy prowizji i przewalutowanie będzie korzystne dla nas. Jeśli będziemy chcieli zrealizować droższe zakupy, prowizja wyniesie 2%. Środki automatycznie zostają ściągnięte z naszego konta w polskim banku, a karta funkcjonuje jako pośrednik. Nie trzeba jej doładowywać. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że zdarzają się sytuacje, w których Curve rozpoznaje karty, również polskie, jako brytyjskie, wobec czego kiedy terminal zapyta o przewalutowanie transakcji na GBP, nie zgódźmy się na to.

Jak korzystać z Curve?

Aplikacja mobilna Curve, należy do brytyjskiego fintechu Curve 1 i można ją pobrać ze sklepu Google Play, App Store oraz ze strony producenta. Pełna nazwa aplikacji to “Curve: One card for all your accounts”. Po szybkiej rejestracji w oparciu o adres mailowy do wyboru mamy darmową lub płatną kartę Curve. W darmowej opcji otrzymamy 1% moneyback na 90 dni. Następnie należy stworzyć profil, podając autentyczne dane, gdyż na wskazany adres otrzymamy karte Curve. Pojawi się pytanie o źródło dochodów, ale chodzi tutaj jedynie o nieformalną deklarację. W kolejnym kroku możemy przystąpić do dodawania kart płatniczych Mastercard lub VISA. Są dwie opcje. Albo zeskanujemy kartę, albo wprowadzimy dane z karty ręcznie. Mamy możliwość dodania własnych nazw kart, dzięki czemu łatwiej je potem rozpoznamy. Po założeniu konta, nim otrzymamy kartę, już możemy polecać Curve znajomym, za co zostaniemy nagrodzeni. Kluczem do udanego polecenia jest kod polecający. Przesyłka z kartą Mastercard Curve jest darmowa. Po jej otrzymaniu możemy korzystać z płatności wieloma kartami przy użyciu tej jednej. Zwrot 1% od płatności w wybranych sklepach jest możliwy w następujących sklepach: Aldi, Apple, Amazon, BP, Booking.com, Gap, Tesco, Netflix, Spotify, Media Markt, IKEA, H&M, Starbucks, ZARA.

->> Ranking pożyczek pozabankowych na dowód bez zaświadczeń. 

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *