Finbo – nowy pożyczkodawca na polskim rynku

opinie o finboRynek firm pożyczkowych w Polsce według wielu ekspertów jest już mocno nasycony. Istnieje bowiem bardzo duża liczba różnorodnych firm, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek krótko i długoterminowych. W ostatnim czasie powstała nowa firma – Finbo. Jest to jedna z najmłodszych polskich firm pożyczkowych. Aby przekonać do siebie jak najszersze grono klientów, firma stosuje rozmaite promocje i atrakcyjne bonusy. Czy warto zdecydować się na wzięcie pożyczki w Finbo? Czy Finbo opinie wśród klientów ma pozytywne? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Finbo – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej

Finbo to firma pożyczkowa, która należy do konsorcjum Fincapital, które oprócz Finbo posiada również w swoim portfolio popularnego pożyczkodawcę Kuki. Nowy pożyczkodawca Finbo specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych w dwóch taryfach. Jedna z nich dedykowana jest nowym, a druga stałym klientom. Firma za główny cel stawia sobie spełniać oczekiwania różnych grup klientów poszukujących pożyczek na większe kwoty, które będą mogli dość szybko zapłacić. Finbo na swojej stronie internetowej chwali się również, iż cała procedura wnioskowania o uzyskanie pożyczki pozbawiona jest zbędnych formalności.

Jakie warunki trzeba spełnić, by móc ubiegać się o pożyczkę w Finbo?

Warunki, jakie stawia firma Finbo wszystkim swoim potencjalnym klientom, są standardowe. Poniżej opisujemy, jakie wymogi trzeba spełnić, aby móc wnioskować o pieniądze w Finbo:

  • wiek od 20 do maksymalnie 75 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • legitymowanie się dowodem osobistym,
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • posiadanie polskiego numeru telefonu,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Finbo opinie

Finbo opinie wśród klientów ma naprawdę całkiem dobre. Wielu klientów chwali sobie fakt, iż w tej firmie pożyczkowej można pożyczać stosunkowo duże sumy, a cały proces wnioskowania o pożyczkę zajmuje tylko kilka minut. Niektórzy klienci zwracają uwagę, że Finbo pożycza pieniądze nawet tym osobom, które mają już aktywne pożyczki w innych instytucjach finansowych. Jest to duża zaleta, którą doceniają konsumenci.

Które bazy dłużników sprawdza Finbo?

Każda firma pożyczkowa przed udzieleniem finansowania potencjalnemu klientowi, musi dokładnie sprawdzić, czy będzie on w stanie spłacić wszystkie swoje długi. Firma pożyczkowa Finbo sprawdza dane swoich klientów we wszystkich popularnych rejestrach dłużników – mowa tutaj o Biurze informacji Kredytowej (BIK), Biurze Informacji Gospodarczej (BIG), Krajowym Rejestrze Dłużników ERIF, KBIG oraz o Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD). Ważna informacja dla klientów jest taka, że pożyczkę w Finbo mogą uzyskać klienci, którzy mają jeszcze inne niespłacone pożyczki. Nie można jednak posiadać żadnych wpisów o opóźnieniach w spłatach.

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *