Funeda: opinie o firmie pożyczkowej oraz recenzja oferty

opinie o funeda pozyczkachInstytucja pożyczkowa Funeda to bez wątpienia jeden z bardziej atrakcyjnych pożyczkodawców pozabankowych, jacy działają obecnie na polskim rynku. Firma co prawda nie należy do największych graczy jeżeli chodzi o rodzimy sektor pożyczkowy, jednak rzetelność oraz ciekawie sprofilowana oferta sprawiają, że funeda opinie formułowane zarówno przez klientów firmy, jak też przez specjalistów od rynku pożyczkowego są jak najbardziej pozytywne.

Firma pożyczkowa Funeda należy do tego grona pożyczkodawców, którzy specjalizują się w udzielaniu tylko jednego wariantu pożyczek pozabankowych. Mowa tutaj mianowicie o długoterminowych pożyczkach ratalnych. W odniesieniu do oferty firmy Funeda, uwagę zwracają przede wszystkim wysoka dostępna kwota pożyczki oraz bardzo długi dostępny maksymalny okres spłaty. Dzięki tym parametrom, oferta Funedy jest jak najbardziej konkurencyjna w stosunku do ofert większych podmiotów świadczących pozabankowe pożyczki ratalne.

Funeda: opinie o firmie pożyczkowej oraz recenzja oferty

Jak wspominano, instytucja pożyczkowa Funeda jest firmą specjalizującą się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych. Określenie „długoterminowe” nie jest tutaj bynajmniej na wyrost, ponieważ maksymalny dostępny okres spłaty pożyczek w firmie Funeda wynosi aż 48 miesięcy, co jest jednym z najlepszych rezultatów w skali całego polskiego sektora pożyczkowego.

Bardzo ciekawie prezentują się również progi kwotowe pożyczek jeżeli chodzi o ofertę firmy Funeda. Maksymalna dostępna kwota pożyczki to 12 tysięcy złotych przy czym kwota minimalna kształtuje się już na poziomie 2 tysięcy złotych. W praktyce oznacza to, że oferma Funedy może stanowić świetną opcję również dla klientów szukających finansowania pożyczkowego w niewielkich kwotach, którzy w innym wypadku zapewne skierowaliby swoją uwagę w kierunku oferty chwilówek. Funeda pozwala natomiast na zaciągnięcie pożyczki w kwocie typowej dla chwilówek (2,3 lub 4 tysiące złotych), jednak z okresem spłaty wynoszącym nawet 4 lata, a nie 30 lub 60 dni. Bez wątpienia, jest to niezwykle istotna zaleta oferty firmy Funeda a jednocześnie jeden z czynników wyraźnie podkreślanych przez klientów, którzy zamieszczają w sieci swoje funeda opinie.

Warunki pożyczek

Firma Funeda nie stawia przed potencjalnymi klientami żadnych szczególnie wygórowanych wymagań. Aby móc wnioskować o pożyczkę ratalną musimy być w wieku co najmniej 20 i nie więcej, niż 70 lat, posiadać polskie obywatelstwo, mieszkać na terenie Polski, posiadać ważny dowód osobisty oraz posiadać rachunek bankowy z obsługą e-bankowości.

W procesie weryfikacji zdolności kredytowej potencjalnego klienta firma pożyczkowa Funeda sprawdza takie bazy, jak BIK, KRD oraz Biura Informacji Gospodarczej. Firma sprawdza ponadto bazę danych Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej. W praktyce oznacza to, że nasze dane zostaną sprawdzone praktycznie we wszystkich istotnych bazach dłużników.

Opublikowano w

Jedno przemyślenie nt. „Funeda: opinie o firmie pożyczkowej oraz recenzja oferty


  1. Moim zdaniem lepiej korzystać z usług sprawdzonych i niezawodnych firm pożyczkowych. Moja ulubiona to Szybka Gotówka – minimum formalności oraz bardzo szybkie przelewy pożyczek na konto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *